Forum Gdańsk
Dziś OTWARTE 09:00 – 21:00
Forum Gdańsk
Dziś OTWARTE 09:00 – 21:00

North Fish wystartował z nową kampanią LATO. Ta kampania jest wyjątkowa, ponieważ dzieli się na dwie pod kampanie.

Pierwsza z nich to Summer Time, czyli letnie i lekkie nowości w menu – m.in. powrót w nieco odmienionej wersji Łososia Caprese, czyli steka z łososia norweskiego podawanego z sosem pesto, opiekanym ser mozzarella i pomidorkami koktajlowymi. Drugim powrotem jest długo wyczekiwany Mintaj panierowany z porem - soczysty kawałek fileta z mintaja z sosem porowym. Całkowitą nowością będzie natomiast Crispy Hake, czyli chrupiący, dziki morszczuk w panierce w dwóch wersjach łagodnej i pikantnej.

Nowości widoczne będą także w ofercie kanapkowej. Dwie nowe DUŻE propozycje to: Big! Fish Sandwich i Big! Fish Tortilla. Oba te dania bazują na chrupiącym morszczuku, można także wybrać wersję podania: łagodną lub pikantną.

Ważną informacją jest także fakt, że tortille ze standardowego menu zostaną powiększone.

Jak North Fish to także pyszne zupy - powrót Zupy krem z pomidorów, a także nowa, letnia propozycja, czyli Chłodnik z buraczków.

W witrynie chłodniczej znajdziemy także nowy napój zwaną Grenatera, czyli lemoniadę z owoców granatu i cytryny, a na deser będziemy mogli zjeść Panna Cottę z musem brzoskwiniowym.

Druga część kampanii jest zatytułowana North Vege. North Vege to subbrand marki North Fish określający grupę nowych i nowoczesnych produktów na bazie roślinnych burgerów i nuggetsów. Przygotowane dania są dobrą opcją dla wegetarian, wegan a także dla tych co lubią roślinną kuchnię. Kampanię tę wspierana była przez grupę ekspertów kampanii Roślinniejemy.

Od tej kampanii w North Fish będziemy mogli spróbować Nuggestsów roślinnych wraz z dodatkami w systemie Nałóż ile chcesz, a także w formie snax: Nuggestsów z frytkami.

Mocno zostanie także wzbogacona wegetariańska opcja kanapkowa. Big! Vege Sandwich, czyli duża bułka focaccia z kurkumą i siemieniem lnianym wraz z nuggestami roślinnymi, majonezem, sosem sweet chilli i chrupiącymi warzywami. Kolejna opcja wegetariańska to Big! Vege Torilla, czyli świeża tortilla pszenna wraz z nuggestami roślinnymi, sosem cezar, serem sałatkowym i warzywami.

Całkowitą nowością będzie Burger roślinny, soczysty burger na bazie białka roślinnego, sos barbecue oraz majonez i warzywa, a wszystko to podawane jest w bułce z ciasta piwnego.
Dodatkową będziemy mogli spróbować Sałatki Cesar z nuggetsami roślinnymi, grzankami ziołowymi i serem sałatkowym.

Oferta LATO dostępna będzie we wszystkich restauracjach North Fish do 4 września bieżącego roku.

Promocja dostępna w dniach: 9 cze 2022, 13:01 - 4 sie 2022, 21:00

Szukaj w sklepie