Forum Gdańsk
Dziś OTWARTE 9:00 – 21:00
Forum Gdańsk
Dziś OTWARTE 9:00 – 21:00
godziny otwarcia
9:00 - 21:00
teraz zamknięte
poziom

1

Istniejąc na rynku już ponad ćwierć wieku, nabraliśmy cennego doświadczenia w branży jubilersko – zegarmistrzowskiej, stając się niemal ekspertami w tej dziedzinie. Każdego dnia z pasją i zaangażowaniem poszukujemy nowych wzorów biżuterii i rozwiązań, jednocześnie zachowując tradycyjne rzemiosło. Dążymy do tego, aby wyróżniać się na tle konkurencji oraz aby każdy Gość  w naszych salonach mógł znaleźć coś dla siebie.
Oferujemy niepowtarzalne i ponadczasowe wzory kolczyków, bransolet, naszyjników i pierścionków – zarówno złotych, jak i srebrnych. Warta uwagi jest też nasza nietuzinkowa biżuteria z brylantami, które przecież są wieczne, a narzeczeni znajdą u nas swoje idealne obrączki, wybierając w bogatej kolekcji ślubnej.
 W swojej ofercie posiadamy biżuterię m.in. takich marek jak: SWAROVSKI, GUCCI, PANDORA, NOMINATION, MELANO, dzięki czemu jesteśmy na bieżąco z aktualnymi trendami  - w kraju i na świecie. Nasze portfolio jest również urozmaicone o marki zegarków takie jak: GUCCI, EMPORIO ARMANI, MICHAEL KORS, ATLANTIC, DOXA, TOMMY HILFIGER, dzięki czemu słowo "zegarek" nabiera zupełnie nowego znaczenia, a osoba która go nosi może jeszcze więcej.
By zadowolić najbardziej wymagających, oprócz profesjonalnego doradztwa i wyjątkowej obsługi, proponujemy także atrakcyjne systemy rabatowe, sezonowe wyprzedaże i  promocje.

Wyraź to, kim jesteś. Bądź sobą. Bądź królem!

Promocje