Forum Gdańsk
Dziś OTWARTE 09:00 – 21:00
Forum Gdańsk
Dziś OTWARTE 09:00 – 21:00
godziny otwarcia
09:00 - 21:00
teraz zamknięte
poziom

1

JUBITOM to jedna z największych polskich sieci jubilerskich licząca obecnie ponad 30 salonów na terenie całego kraju.

Biżuteria oferowana przez firmę JUBITOM łączy w sobie nowoczesne wzornictwo, stylowe piękno oraz perfekcyjną jakość wykonania. Regularnie wprowadza na rynek nowe kolekcje, które uwzględniają zarówno światowe trendy mody w jubilerstwie jak również oczekiwania klientów.

W ofercie firmy biżuteria: złota, srebrna, brylanty oraz obrączki. Cenną wartością firmy jest własna produkcja biżuterii powstająca w oparciu o najnowsze technologie, przy udziale doskonałych projektantów i wykwalifikowanych mistrzów jubilerstwa.
 
Salony JUBITOM mogą poszczycić się sprzedażą najbardziej renomowanych szwajcarskich marek zegarków. Portfolio zegarkowe w JUBITOM liczy około 30 brandów i jest największym w Polsce. Są to m.in. Ulysse Nardin oraz Omega. Firma jest wyłącznym dystrybutorem manufaktur Carl F. Bucherer oraz Corum w kraju, oraz posiada propozycję dla miłośników renomowanej marki IWC Schaffhausen. W największych miastach Polski JUBITOM oferuje także kolekcje popularnych marek, jak: Tag Heuer, Longines, Rado i wiele innych.